Polityka Prywatności

Postanowienia ogólne


1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich ze sklepu internetowego Marletto Lingerie

2. Nasz sklep dokłada wszelkich starań celem zapewnienia poszanowania prywatności i ochrony udzielonych danych osobowych przez Użytkowników podczas korzystania z Serwisu.

3. Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest MP Promotion Maciej Pilarz z siedzibą i adresem: Roóźno 95, 98-170 Widawa.

4. Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, możesz się skontaktować pod adresem: biuro@marlettolingerie.pl

5. Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe od Ciebie podczas dobrowolnego zakupu produktów w naszym sklepie internetowym pod adresem: marlettolingerie.pl. Dane osobowe są konieczne do realizacji zamówienia i jego wysyłki. Nie przechowujemy tych danych dalej, nie zakładamy kont klienta z możliwością logowania się - wykorzystujemy je jednorazowo.

6. Dodatkowo, informacje o Tobie otrzymujemy od operatorów płatności, czyli podmiotów, które umożliwiają Ci dokonanie płatności online za usługi kupione na marlettolingerie.pl. Otrzymujemy od nich informację o statusie Twojej płatności za usługę.

7. Czy musisz podać swoje dane osobowe? Podanie przez Ciebie danych osobowych jest wymogiem ustawowym tylko w zakresie wynikającym z przepisów prawa podatkowego lub rachunkowego, gdy dokonujemy rozliczenia płatności uzykanych od Ciebie. Natomiast wymogiem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest podanie dodatkowo adresu e-mail na który potwierdzany jest zakup i wysyłka.

8. Dobrowolnie możesz zgłosić (poprzez podanie adresu email oraz zaznaczenie okienka checkbox podczas skłądania zamówienia) się na wiadomości w formie newslattera od naszej firmy na Twoją skrzynkę mailową. Po otrzymaniu takiej zgody możemy do Ciebie przesyłąć informacje o organizowanych przez nas akcjach promocyjnych. Nikomu nie przekazujemy dalej Twojego maila.

9. Jakie masz uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych? W zakresie wykorzystania Twojego adresu email, możesz żądać: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.